Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wrocki - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Żmijewko

Żmijewko(Wrocki + 18 km)

350 000 zł3 143 m² 111,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Cena do negocjacji. Zapraszamy do zakupu działki z linią brzegową Jeziora Wysokie Brodno. Nieruchomość ma powierzchnię 3143 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Handlowy Młyn(Wrocki + 12 km)

71 280 zł1 188 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość (dz.379/25) o powierzchni 1188m2 usytuowana w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Golubia-Dobrzynia i 35 km od Torunia niedaleko rzeki Drwęca. Media : woda i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

117 400 zł1 174 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działki na sprzedaż w atrakcyjnej okolicy blisko centrum i całej infrastruktury. To super inwestycja z dala od codziennego zgiełku miasta z dogodnym dojazdem do centrum.!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Brodnica(Wrocki + 16 km)

152 200 zł761 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję dziewięć atrakcyjnych działek budowlanych w Brodnicy o powierzchni 761m2,795m2,766m2,790m2,1102m2,1115m2 1120m2,1133m2,1230m2, przy ulicy Polnej. Zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 829 m² 282,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlano - usługową w brodnicy przy ulicy promykowej / podgórnej. 0,2829 ha. Działka w bardzo spokojnej okolicy mimo jej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gaj-Grzmięca

Gaj-Grzmięca(Wrocki + 23 km)

74 000 zł900 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 900 m2 Cena: 74 000 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czyżewo

Czyżewo(Wrocki + 19 km)

365 000 zł1 459 m² 250,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną nad jeziorem Dłuskim w gminie Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Elgiszewo

Elgiszewo(Wrocki + 24 km)

129 300 zł2 156 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Elgiszewo. Działka o pow całkowitej 2156 m2 lub podział na 2 działki o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czyżewo

Czyżewo(Wrocki + 19 km)

285 450 zł1 730 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana nad jeziorem Dłuskim, gmina Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kominy

Kominy(Wrocki + 16 km)

79 000 zł9 900 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Drwęcy | Natura 2000 | Cisza i prywatność Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy szumie rzeki, a wokół masz wyłącznie naturę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Wrocki

Wrocki,kujawsko-pomorskie

98 000 zł1 534 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niedroga działka budowlana, położona w miejscowości Wrocki. Wieś Wrocki ma bardzo dobrą lokalizację: 15 km od Brodnicy i 15 km od Golubia Dobrzynia. Jest tu doskonała.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij